Столичне шосе

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва
Перейти до навігаціїПерейти до пошуку

Пролягає від Наддніпрянського шосе (побл. вул. Промислової) до межі міста і шосе на Обухів. Виникло на давньому Обухівському шляху. Сучасна назва — з 1957. У 19751976 більшу його частину реконструйовано, перетворено на швидкісну автотрасу, до нього приєднано частину Чапаєвського шосе (між вул. Промисловою і проспектом Науки) : нову магістраль, «прорізану» — через стару забудову с-ща Корчувате (між проспектом Науки і вул. Охотською).

Прилучаються: Набережний провулокНауки проспектЧапаєвське шосе (двічі) — вулиці ПлещеєваНовопирогівська — залізничній шляхопровід — Охотська вулицяОхотський провулокФестивальна вулиця — шосе на Дніпропетровськ (шляхопровід) — шлях до острова Водників — вулиці Лютнева (двічі) — ПередовиківЗаболотногоЦілиннаВітавськаСпокійна (Низинна) — Підбірний провулоквул. ДібровнаДібровний провулок — вулиці ГоріховаЛісничаЛюбомирська і Матикіна.

  Місцевість:  Конча-Заспа, Корчувате, Пирогів, Чапаєвка.   Станції метрополітену:  Видубичі.   Залізничні станції:  Кривоноса Петра, Проспект Науки.

Джерела