Пластичної Драми на Печерську театр

Офіційному відкриттю театру передували 10 років творчого пошуку: спочатку - самодіяльна студія, далі хозрозрахунковий театр. Художня ідея та режисерськи задуми формуються мовою пластики, вільних рухів і танцю, музики й світла. Все це допомагає відтворити ємоційне та духовне життя людини в особових драматичних обставинах. Створити виставу-фантазію, виставу-сновидіння, потаємні мрії, спогади.

1994 року за майстерність та профісійність театру надали звання державного. Відтоді експеримент і життя стали одним єдиним.

Театр приймав участь у різних фестивалях, має нагороди і високі оцінки преси. Театр є единим професійним у цьому напрямку в Україні. З 1998 року, після закінчення ремонту, театр працює у своєму приміщенні, з камерною залою на 50 місць. Самобутність інтерьєру, гармонійність елементів оформлення й меблів складають приємне відчуття, і глядач відчуває себе вільно і спокійно. У невеличкому барі театру обов`язково є кава, і після вистави Ви можете прийти в бар, відпочити, поспілкуватись з акторами.

При театрі працює студія, у якій молодь навчається цьому не легкому мистецтву. Також у театрі проводяться виставки-презентації, музикальні вечері та інше.

  Місцевість:  Печерськ.   Станції метрополітену:  Арсенальна, Майдан Незалежності.


Особисті інструменти

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва