Палац дітей та юнацтва

Колишній Палац піонерів і школярів імені М.Островського. У у його складі кількасто гуртків з різних напрямків знань і творчості, клуби, лекторії для позашкільної роботи з учнями загальноосвітніх шкіл.

Заснований 1934 року. Спочатку знаходився у будинку колишнього Купецького зібрання (нині тут Філармонія), згодом у колишньому будинку командувача військовим округом (вул.М.Грушевського, 32, нині тут - Посольство Китаю в Україні).

Сучасна трьохповерхова будівля Головного корпусу збудована 1962-1965 роках на місці зруйнованого за тридцять років до цього Микільського війського собору і прилеглих до нього будівель. Архітектори А.Мілецький та Е.Бельський. Трохи пізніше до основної будівлі прибудували Лабораторний корпус (для цього була остаточно зруйнована трапезна Микільського монастиря), а вже у роки Незалежності з боку алеї Героїв Крут було добудовано паркінг, льодовий майданчик та ресторан (2000 рік).

Розташований по вул.І.Мазепи, 13. Від Головного корпусу до парку Вічної Слави перекинуто пішохідний парковий місточок (збудовано 2000 року).

Фото


Джерела


Особисті інструменти

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва