Обговорення WWW Енциклопедія Києва:Про

Шановні відвідувачі, цю сторінку призначено для подяк РОЗРОБНИКАМ програмного забезпечення та технологій, а не різноманітним проектам, які це програмне забезпечення використовують. Це роз`яснення, чому я видалив посиланя з цієї сторінки на Вікіпедію. Було б зрозумілим додавання сюди посилання на винахідника технології вікі. Але чому треба дякувати Вікіпедії за існування цього сайту я на розумію... --Ярослав 01:46, 13 листопад 2005 (EET)

Кілька маленьких питань щодо розробників, різноманітних проектів та чи можна комусь дякувати :)

 • Заради якого проекту розробляється MediaWiki?
 • Учасники якого проекту зробили інтерфейс та документацію українською?
 • Трохи незрозуміло, чому ігнорується найбільша вікі (як взагалі, так і її україномовна частина)Шановний Аноніме,

 • http://www.mediawiki.org/ - MediaWiki is a free Wiki software package licensed under the GNU General Public License (GPL). It is used to run Wikipedia and other projects of the non-profit Wikimedia Foundation, as well as many other wikis. Яких зараз налічують десятки, а може й сотні. Так, зараз саме медіавікі, можливо, найзручніший інтерфейс для роботи з вікі-данними, й тому, саме МВ використовується власниками вікіпедії, наголошую _власниками_ вікіпедії, а не спільнотою. Також і для ВЕК вибрано медіавікі саме з цієї причини.
Я не зрозумів, до чого ви ведете розділяючи власників та спільноту. Ilya 13:40, 14 листопад 2005 (EET).

різноманітним проектам, які це програмне забезпечення використовують.чому треба дякувати Вікіпедії за існування цього сайту я на розумію

На сайті МедіаВікі ясно написано. MediaWiki, the software of Wikipedia. MediaWiki is the particular wiki engine developed for and used by Wikipedia and the other Wikimedia projects. It is freely available for others to use (and improve), and there are many copies in use by all sorts of projects around the world. Хоча це не зобов'язує нікого ні до чого. Будь хто може прочитати це й на сайті МедіаВікі, на який ви посилаєтесь Ilya 13:40, 14 листопад 2005 (EET).
 • Щодо інтерфейсу та документації, це також не є проектом вікіпедії - це медіавікі, у якому до речі, української частини кіт наплакав. Так, існує спеціальний простір імен "Довідка" в українській вікіпедії, який перекладено з англійської спільнотою вікіпедії.
Ви дуже добре обізнані, хто що писав і звідки перекладав :) Ilya 13:40, 14 листопад 2005 (EET)

Так само ВЕК має "Довідку", й якби Ви звернули на це увагу, то у всіх статях довідки, у яких, де цілком, а де частиною використовуються тексти довідки вікіпедії, є обов`язкове посилання на Вікіпедію.

 • Тут Ви питаєте, чому я не хочу дякувати проекту "Вікіпедія"? А за що? За те, що це найбільший вікі проект? Чи може я маю дякувати особисто Користувачу Ilya за те, що він копіює статті з ВЕК до Вікіпедії і не виконує "умов використання" матеріалів з ВЕК? Повагою до чужої роботи є надання посилання на цю роботу. "Вільний" користувач Ilya
Хто б говорив :). Вкажіть, які умови використання я порушив (посилання на ВЕК є). Ви можете запропонувати вилучити будь-яку статтю з Вікіпедії. І ніхто вас не примушує нікому дякувати. Ilya 13:55, 14 листопад 2005 (EET)

Ilya 13:36, 14 листопад 2005 (EET)

ЗІ. Анонімність - це неповага до користувачів та спільноти. ( Писаний кодекс Вікіпедії ) --Ярослав 10:44, 14 листопад 2005 (EET)


 • Я навів перше речення з головної сторінки проекту медіавікі. Наведу його ще раз. http://www.mediawiki.org/ - MediaWiki is a free Wiki software package licensed under the GNU General Public License (GPL). It is used to run Wikipedia and other projects of the non-profit Wikimedia Foundation, as well as many other wikis.
 • Мова йде про інтерфейс та документацію інтерфейсу. І вони є частиною проекту медіавікі, а не вікіпедії. Зі статей довідки є посилання.
 • Видалення джерела виправив. Відсутність посилання для мене є дивним, й Ви можете переглянути інші статті з довідки - посилання є у всіх. Ви впевнені, що Ви надали посилання? Я думаю, що крім Маріїнського палацу та, можливо, ще декількох, посилань на ВЕК немає в жодній, що особисто Ви та інші взяли з ВЕК.
 • Так за що ж дякувати вікіпедії?--Ярослав 14:23, 14 листопад 2005 (EET)

ЗІ. Видаляти не треба, користуйтесь, але посилання додайте.

ЗЗІ. Не ріжте чужі тексти, надавайте відповіді окремою секцією. Бо крім Вас у такому бардаку ніхто не розбереться.І вам здається доречним, що логотипи галереї та форуму разів у вісім (за площею) більші за лого МедіаВікі, яке сховалось внизу? Ilya 18:17, 14 листопад 2005 (EET)

 • Всі логотипи додавались по черзі. Мені було все рівно якого вони розміру. Я взяв ті, що пропонуються як логотипи проектів. Бажаєти вирівняти? Будь-ласка --Ярослав 19:03, 14 листопад 2005 (EET)


Особисті інструменти

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва