Обговорення:Велика Васильківська (Червоноармійська) вулиця
Вулицю перейменували ще 23 вересня 2005 року - http://www.kmv.gov.ua/divinfo.asp?Id=52562 Додаткове підтвердження - http://www.minjust.gov.ua/0/7167 купа установ зареєстрована Мін'юстом саме по вул. В.Васильківській.
Щодо порядку перейменувань
Згідно положення про найменування і перейменування виключне право на такі дії має Київська міська рада (а не КМДА чи комісія з попереднього розгляду пропозицій), а її рішення набувають чинності з моменту оприлюднення (опублікування). Щодо деяких перейменувань останнього часу - то тут дійсно є плутанина. Є рішення Київради щодо вулиць Червоноармійської (В.Васильківська), Горького (Антоновича), Урицького (В.Липківського), Артема (Січових Стрільців), які прийняті на сесії, але досі не опубліковані через що і не вступили в силу. Хоча більш пізні рішення - пр.Г.Ґонґадзе («Радянської України»), вул.І.Мазепи (Січневого Повстання), В.Шимановського (проїзд без назви) та деякі інші опубліковані і на них вже навіть змінено покажчики на будинках.
А щодо Мін’юсту чи інших установ, то їхні довідники мали і мають багато помилок. Вони їх складають за наданими заявниками, а деякі з них не вважають за потрібне перевірити поштовий індекс чи правильну назву вулиці. Так у довіднику Кабміну я особисто бачив позначення вулиць як в старому так і в новому варіантах.
Для перевірки назв краще використовувати довідник Головпоштампту http://poshta.kiev.ua/shpage.php?id=107 Там Червоноармійська вулиця називається Червоноармійською.
- В довідникові Головпоштамту вул. Івана Мазепи досі називається вул. Січневого Повстання. Тому цілком покладатися на довідник не варто. Serhii Riabovil 11:30, 21 грудня 2009 (UTC)
То переіменовувати, чи залишити?
Бо я вже переіменував, але певно після роз'яснення потрібно переіменувати назад, та зазначити, чо пропозиція про переіменування є. --Ярослав 13:17, 18 грудня 2008 (UTC)