Обговорення:Головна сторінка/Архів

Чи довго буде йти випробування нової Вікі-платформи?

Начебто на новій Вікімедія все працює нормально, то чи не час підминити стару на нову? --pavlosh 00:47, 13 листопада 2007 (EET)

наразі, я відновив роботу книги відвідувачів, тестую перенаправлення зі старих урлів (бо виявилось, що вони раніше перенаправлялись по коду 302 - тимчасово, замість 301 - постйно). Ще потрібно обов*язково оформити нормально головну сторінку. Було б гарно також відновити роботу альбомів, але думаю, треба буде все-ж таки повернути галерею, отже це може зайняти трохи більше часу, й стає необов*язковим. Таким чином, як тільки буде готова головна сторінка, я переведу старий на новий. --Ярослав 01:19, 13 листопада 2007 (EET)
ЗІ. Зараз я займаюся перенаправленнями бо дуже не люблю, коли щось щукаю, мені пошукова система показує, що я щось знайшов, а на сайті зроблено новий дизайн і нічого не можна знайти. Не хочете впорядкувати головну?
Щодо «впорядкування головної» буду радий стати в пригоді. Давайте домовимось, в який бік впорядковувати, а то я новачок (тут) і можу почати бігти/штовхати не туди :) --pavlosh 01:38, 13 листопада 2007 (EET)
Чесно кажучі, стара сторінка складалась з каталогу, швидких лінків, пари останніх подій та випадкової статті із зображенням. Генерувалась (відповідно і оновлювалась автоматично). З повним переходом на вікі, я навіть не знаю з якого боку до неї підходити ((( А у вас є якісь ідеї? --Ярослав 01:43, 13 листопада 2007 (EET)
Ааа, то ви, схоже, говорите про оцю, найстарішу Головну сторінку? Зрозумів і ідеї "якісь" є, але треба ще трохи помізкувати та поекспериментувати. Наразі трохи стилістично відредагував та пропоную стару вікі-версію підмінити на нову (вікі-версію), точніше url зі старого сервера перенаправити на новий, а то ми (принаймні я :) ) скоро заплутаємося. --pavlosh 02:09, 13 листопада 2007 (EET)
http://wek.kiev.ua/ - стара :) http://new.wek.kiev.ua/ - нова. Вони добре відрізняються зараз — у старій є шапка зверку, а у новій є лого ліворуч. Стару я зараз замінити не можу на нову (це можливо тільки в робочий час в робочі дні за деякими виключеннями). Ви вважаєте, що краще вже зараз перенести новий інтерфейс на http://wek.kiev.ua/ ? Навіть без головної статті? --Ярослав 02:16, 13 листопада 2007 (EET)
Так, ці дві відрізняються на око - "нема питань". Я наразі клопочуся про (дуже ймовірну, як на мене) плутанину між новою та "підстаркуватою" :) яка, до речі, теж має свою Головну сторінку, на якій написано, що вона (теж) є "новою". А пошук Гуууглом "виводить" саме на статті з "підстаркуватої" … А щодо "зараз", то я не маю на увазі в буквальному розумінні - о 3-й годині ночі :) --pavlosh 02:57, 13 листопада 2007 (EET)
На "підстаркувату" сттатю майже неможливо попасти за лінками. (Тільки за наведеним вами урлом). Тобто, імхо, плутанини не буде. Гугл шукає тількі по домену wek.kiev.ua. Домен new.wek.kiev.ua заборонений для пошукових машин, і цей домен є тимчасовим. Як прийде рішення про заміну старого новим, я пропишу новий сервер замість старого (на це потрібно 30 секунд :), і увесь світ буде приймати новий як старий. Наразі, я вже закінчив кодування обробників старих урлів. Отже на черзі головна сторінка. Зараз я піду вже спати. Якщо є натхнення, то робіть головну, а я завтра подивлюсь й маю надію, до завтрашнього вечора ми її сяк-так облаштуємо. Надобраніч :) --Ярослав 03:09, 13 листопада 2007 (EET)
Вважаємо, що порозумілися щодо того, що якщо стару+підстаркувату замінити на нову (найновішу) впродовж сьогодні-завтра, то нічого страшного не станеться. Я вчора/сьогодні просто "вимкнувся" раніше Вашого «Надобраніч» :) --pavlosh 14:16, 13 листопада 2007 (EET)
Ну от, наша з вами вчорашня бесіда справила на мене враження. Відтепер дороги назад немає. Є тільки новий інтерфейс, і старий вже навряд чи можна буде відновити. --Ярослав 16:04, 13 листопада 2007 (EET)
Хоча я трохи носом "вдарився" :) в момент підміни, але, звичайно, схвалюю таку рішучу дію. Окремо відзначаю, що не тільки ефективно, але й приємно співпрацювати з людиною, що прислуховується до слів. Сподіваюся на продовження такої співпраці. --pavlosh 16:36, 13 листопада 2007 (EET)


Особисті інструменти

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва