Малий Драматичний театр

Український малий драматичний театр створено в квітні 1989 р. при Українському відділенні ВТВО "Союзтеатр" за клопотанням Спілки театральніх діячів України. В 1992 р. театр перепідпорядковано Головному управлінню культури м. Києва.

Мета створення театру: пропоганда творів української сучасної та класичної драматургії, проведення активної діяльності по відродженню української національної культури та рідної мови, першопрочитання творів українських письменників.

За сім з половіною років існування Українського малого драматичного театру на нашій сцені поставленно твори таких авторів як: Леся Українка, Іван Франко, Олександр Олесь, Михайло Старицький, Володимир Самійленко, Володимир Канівець, Вадим Бойко.

Для наймолодшого глядача поставлено вистави- казки: "Червоненька квіточка" І. Карнаухової та Л. Браусевич, "Зачарованна фея" В. Рабодана. За час існування театру, який працює за системою запрошених режисерів,здійснено постановки такими режисерами як: засл. діяч мистецтв України М. Гіляровський , нар. арт. України В. Лизогуб, В. Чхаїдзе, Є. Курман та інші.

Створила театр актриса і театрознавець Кімберська В. Г. , яка очолює театр і на сьогоднішній день.

Театр, на протязі багатьох років, поєднує тісна дружба з Спілкою письменників України. Велика увага поділяється благодійній діяльності: проведенотиждень благодійних вистав для дітей сиріт та дітей з багатодітних сімей. Наш театр є театром відкритих дверей для ветеранів війни Старокиївського району. Неодноразово зіграно вистави для дитбудинку "Малятко", областного відділення Дитячого фонду, постійно підтримуються творчі зв`язки з трудівниками села.

Театр, основному працює з молодим глядачем, виховуючи його в дусі любові до рідної України, її мови та звичаїв.

  Станції метрополітену:  Хрещатик.


Особисті інструменти

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва