Кільцева дорога (станція швидкісного трамвая)

«Кільцева́ доро́га» — кінцева станція Правобережної лінії Київського швидкісного трамвая, розташована після станції «Ромена Роллана». Відкрита в 1977 році. Назва за однойменною вулицею.

Станція має одну посадкову платформу, на якій розташована будівля станції, а також технічні колії для відстою рухомого складу. На станції розташована диспетчерська маршруту.

З 9 червня 2007 року до 8 квітня 2008 року станція була закрита у зв'язку з реконструкцією ділянки «Кільцева дорога — Гната Юри». Повторно закрита на реконструкцію разом із ділянкою «Івана Лепсе» — «Гната Юри» 13 червня 2009 року (організувати рух з боку Михайлівської Борщагівки без прокладання нових колій та реконструкції моста біля станції «Гната Юри» було неможливо).

Під час реконструкції було повністю зруйновано стару одноповерхову будівлю станції, а на її місці зведено нову двоповерхову споруду з дахом над посадковою платформою та колією. 16 жовтня 2010 року станція відкрита після реконструкції, на ній зупиняються трамваї маршрутів № 2 і № 3[1].

Джерело

Виноски


Особисті інструменти

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва