Довідка:Редагування
Вступ
WWW Енциклопедія Києва - це ВікіВікі, тобто будь-хто може легко редагувати його сторінки й одразу публікувати їх. Цей документ описує формат розмітки Вікі-текстів. Вам може бути корисно ознайомитися також з такими темами:
- На тему редагування: Довідка:ЧаП редагування
- Про стиль оформлення читайте на Довідка:Стиль оформлення
- Основні правила описані в Довідка:Правила
- В "Довідка:Погодження про назви" читайте про те, як називати сторінки
Редагувати сторінку дуже легко - просто натисніть на посиланні "Редагувати" вгорі,внизу чи на бічній панелі (в залежності від стилю інтерфейсу) сторінки, щоб змінити сторінку, або натисніть на посиланні "Обговорення" а потім на "Редагувати" щоб змінити відповідну сторінку обговорення. Ці дії повинні привести вас до сторінки, що містить поле редагування з вікі-кодом сторінки, який ви можете редагувати.
Внесіть ваші зміни, заповніть поле Коментар редагування і натисніть "Зберегти", щоб зберегти всі зміни. При бажанні ви можете подивитися, який вигляд матиме сторінка, натиснувши "Попередній перегляд". Залежно від вашої оперативної системи натискання Enter, якщо поле редагування не активне (курсор в ньому не мигає), може мати такий самий ефект, як натискання "Зберегти".
Будь ласка, використовуйте нейтральну точку зору і обов`язково вказуйте використані джерела, щоб інші могли перевірити й доповнити вашу роботу.
Iнколи зручніше скопiювати текст статтi до вашого улюбленого текстового редактору, вiдредагувати й перевiрити написання, а потiм перенести текст у редакцiйне поле браузера. Така практика допоможе вам також мати копiю статтi, яку ви щойно вiдредагували, на вашому комп'ютерi для подальшiх змiн.
Після створення нової статті, непогано
- Відкривши вашу статтю, натистніть Посилання на статтю (ліворуч у панелі інструментів), щоб перевірити статті, що вказують на вашу, і пересвідчитись, що вони очікують саме той смисл який ви мали на увазі
- Використайте кнопку Пошук для запуску пошуку по ВЕК заголовку вашої теми (і можливо, варіантів), щоб знайти статті, що згадують її, і зробити з них відповідні посилання;