Дарницьке лісопаркове господарство

Комунальне підприємство Дарницьке лісопаркове господарство засновано у 1956 році. Загальна площа лісів ліспаркгоспу складає 16571 га, в тому числі ліси вкриті лісовою рослинністю - 15,0 тис. га. Ліси лісопаркового господарства за своїм призначенням виконують екологічні - водоохоронні, захисні, санітарно-гігієнічні, оздоровчі, рекреаційні, естетичні, виховні та інші корисні функції.

Господарська діяльність підприємства спрямована на покращення корисних природних властивостей лісу в інтересах охорони здоров’я людей, створення належних умов для відпочинку населення Києва, покращення навколишнього середовища, а також покращення породного складу і якості деревини лісових насаджень, охорони лісів від пожеж, шкідників і хвороб лісу, раціонального використання земель лісового фонду і задоволення потреб населення в деревині та іншій продукції лісу.

Територія ліспаркгоспу є улюбленим місцем відпочинку киян. Для комфортного й безпечного відпочинку населення міста колектив фахівців лісопаркового господарства проводить щорічно комплекс заходів щодо догляду за зеленими насадженнями, а саме: рубки догляду за лісом, вибіркові та суцільні санітарні рубки, лісовідновні рубки, створення лісових культур на вирубках та інших не вкритих лісом землях, догляд за лісовими культурами, комплекс заходів охорони та захисту лісу від пожеж, самовільних рубок, шкідників і хвороб лісу та інше.

До складу ліспаркгоспу входять п’ять лісництв (Броварське, Білодібровне, Дніпровське, Микільське та Дарницьке) і Броварський цех механічної переробки деревини.

Для задоволення потреб населення в деревині ліспаркгосп реалізує лісоматеріали круглі хвойних порід, дрова паливні та технологічні, а також продукцію цеху переробки деревини.

Контора лісгоспу знаходиться за адресою вул.Новоросійська, 35.


Джерела


Особисті інструменти

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва