Гідропарк

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва
Перейти до навігаціїПерейти до пошуку

Парк культури і відпочинку у Дніпровському районі Києва, на Венеціанському та Долобецькому островах. Венеціанський острів на півночі перетинає міст Метро, а його південний край - міст Патона, а з лівим берегом острів з`єднаний Русанівським мостом, перекинутим через Русанівську протоку. Між двома осторовами, через Венеціанську протоку перекинуто пішохідний міст (Венеціанський міст). На Венеціанському острові до ІІ Світової війни існувало селище Передмістна слобідка.

Після будівництва мосту Метро, на островах було закладено парк та зони відпочинку, які отримали назву ПКіВ «Гідропарк». В комплексі парку декілька пляжів, кафе, ресторани, атракціони, пункти прокату спортивного спорядження і човнів, літня естрада, танцювальний майданчик тощо. Свого часу до парку можна було дістатися рейсовим т.зв. «річковим трамвайчиком» (зараз причалюють лише транспортні засоби «на замовлення»). Площа парку - 181,72 га.

Зараз міською владою активно просувається ідея комплексної реконструкції парку, що може докорінно змінити той його образ, що вже став звичним киянам.