Івана Лепсе (станція швидкісного трамвая)

«Іва́на Ле́псе» (на деяких схемах позначена як Бульвар Лепсе) — станція лінії Київського швидкісного трамвая, розташована між станціями «Сім'ї Сосніних» і «Героїв Севастополя». Відкрита в 1977 році. Названа за однойменним бульваром. Частина станції розташована під мостом, яким проходять трамваї № 14 та 15.

У Києві також є трамвайна зупинка «Бульвар Івана Лепсе» (на лінії маршрутів №№ 14 і 15) і тролейбусна зупинка (на лінії маршруту № 27).

12 жовтня 2008 року ділянку «Політехнічна» — «Івана Лепсе» було закрито на реконструкцію. Перед початком платформ з боку станції «Сім'ї Сосніних» було відновлено закритий у 1978 році поворот для заїзду трамвая на бульвар Івана Лепсе. Тимчасова зупинка в напрямку Старовокзальної вулиці знаходилася перед поворотом, вихід у місто здійснювався через вихід закритої платформи. Зупинка в напрямку Борщагівки знаходилася на виїзді з бульвару Івана Лепсе.

Закрита разом із ділянкою «Івана Лепсе» — «Гната Юри» на реконструкцію 13 червня 2009 року[1]. Станція планувалася до відкриття 16 жовтня 2010 року, але не була відкрита через неготовність станції приймати пасажирів. Відкриття станції для пасажирів відбулося 25 жовтня 2010 року[1].

Станцію було закрито на реконструкцію з 6 березня 2011 року до 13 квітня 2011 року.


Джерело

Виноски


Особисті інструменти

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва