Театральна (станція метро)

(відмінності між версіями)
(Фото)
Рядок 1: Рядок 1:
-
Станція «Театральна» відкрита в 1987 р. (архітектори Т.Целіковська, Н.Альошкін, А.Крушинський).
+
Станція «Театральна» відкрита в [[1987]] р. (архітектори Т. Целіковська, Н. Альошкін, А.Крушинський). Первісна назва «Ленінська», сучасна з [[1992]] року.
-
Первісна назва - «Ленінська», сучасна - з [[1992]] року.
+
 
-
Станція глибокого закладення, має три підземних зали - середній і два зали з посадочними платформами. Зали станції з`єднані між собою рядами проходів-порталів, які чередуються з пілонами. Середній зал ескалаторним тонелем з`єднаний з підземним вестибюлем, який виходить в підземний перехід, котрий веде на міські вулиці. Для підйому та спуску пасажирів в ескалаторному тонелі встановлено 4 эскалатори.
+
Станція глибокого закладення, має три підземних зали середній і два зали з посадочними платформами. Зали станції з’єднані між собою рядами проходів-порталів, які чередуються з пілонами. Середній зал ескалаторним тонелем сполучений з підземним вестибюлем, який виходить в підземний перехід, котрий веде на міські вулиці. Для підйому та спуску пасажирів в ескалаторному тонелі встановлено 4 эскалатори.
-
Станція є частиною пересадочного вузла між [[Сирецько-Печерська лінія|Сирецько-Печерською]] і [[Святошино-Броварська лінія|Святошино-Броварською]] лініями.  Середні зали станцій [[Театральна (станція метро)|«Театральна»]]  і [[Золоті Ворота (станція метро)|«Золоті ворота»]] з`єднані за допомогою ескалаторного тонеля, в якому встановлено 4 ескалатори.
+
 
 +
Станція є частиною пересадочного вузла між [[Сирецько-Печерська лінія|Сирецько-Печерською]] і [[Святошино-Броварська лінія|Святошино-Броварською]] лініями.  Середні зали станцій «Театральна» і [[Золоті Ворота (станція метро)|«Золоті ворота»]] сполучені за допомогою східців та ескалаторного тонеля, в якому встановлено 4 ескалатори.
{{places}}[[Хмельницького Богдана вулиця|вул.Б.Хмельницького]].
{{places}}[[Хмельницького Богдана вулиця|вул.Б.Хмельницького]].
Рядок 15: Рядок 16:
==Джерела==
==Джерела==
-
*[[Вулиці Києва (довідник)|'''"Вулиці Києва, Довідник"''' УЕ, Київ-1995]]
+
*[[Вулиці Києва (довідник)|«Вулиці Києва, Довідник» УЕ, Київ-1995]]
-
* '''Енциклопедичний довідник «Київ».''' Під ред.А.Кудрицького. - Київ, ГР УРЕ, 1982.
+
*[[Київ. Енциклопедичний довідник|Енциклопедичний довідник «Київ». Під ред. А. Кудрицького. Київ, ГР УРЕ, 1981]]
-
*Офіційний сайт Київського метрополітену: http://www.metro.kiev.ua/
+
*[http://www.metro.kiev.ua/?q=node/154 Офіційний сайт Київського метрополітену]
 +
*[http://www.metropoliten.kiev.ua/station.php?lang=0&station_id=10 Неофіційний сайт Київського метрополітену]
[[Категорія:Станції метро]]
[[Категорія:Станції метро]]

Версія 21:47, 1 січня 2010

Станція «Театральна» відкрита в 1987 р. (архітектори Т. Целіковська, Н. Альошкін, А.Крушинський). Первісна назва — «Ленінська», сучасна — з 1992 року.

Станція глибокого закладення, має три підземних зали — середній і два зали з посадочними платформами. Зали станції з’єднані між собою рядами проходів-порталів, які чередуються з пілонами. Середній зал ескалаторним тонелем сполучений з підземним вестибюлем, який виходить в підземний перехід, котрий веде на міські вулиці. Для підйому та спуску пасажирів в ескалаторному тонелі встановлено 4 эскалатори.

Станція є частиною пересадочного вузла між Сирецько-Печерською і Святошино-Броварською лініями. Середні зали станцій «Театральна» і «Золоті ворота» сполучені за допомогою східців та ескалаторного тонеля, в якому встановлено 4 ескалатори.

  Місцевість:  вул.Б.Хмельницького.   Станції метрополітену:  Святошино-Броварська лінія.

Фото

Джерела


Особисті інструменти

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва