Площа Льва Толстого (станція метро)

(відмінності між версіями)
(Фото)
Рядок 1: Рядок 1:
-
Відкрита [[1981]] року (архітектори Н.Левчук, В.Жежерін).
+
Відкрита [[1981]] року (архітектори Н. Левчук, В. Жежерін).
-
Станція глибокого закладення, має три підземних зали - середній і два зали з посадочними платформами. Зали станції з`єднані між собою рядами проходів-порталів, які чередуються з пілонами. Середній зал ескалаторним тонелем з`єднаний з підземним вестибюлем, який виходить в підземний перехід під [[Толстого Льва площа|площею Л. Толстого]]. Для підйому та спуску пасажирів в ескалаторному тонелі встановлено 3 ескалатори.
+
 
-
Станція є частиною пересадочного вузла між [[Куренівсько-Червоноармійська лінія|Куренівсько-Червоноармійською ]] і [[Сирецько-Печерська лінія|Сирецько-Печерською]] лініями. Середні зали станцій [[Площа Льва Толстого (станція метро)|«Площа Л. Толстого»]]і [[Палац Спорту (станція метро)|«Палац спорту»]] зв`язані за допомогою східців та ескалаторного тонеля, в якому встановлено 4 ескалатори.
+
Станція глибокого закладення, має три підземних зали - середній і два зали з посадочними платформами. Зали станції з’єднані між собою рядами проходів-порталів, які чередуються з пілонами. Середній зал ескалаторним тонелем сполучений з підземним вестибюлем, який виходить в підземний перехід під [[Толстого Льва площа|Толстого Льва площею]]. Для підйому та спуску пасажирів в ескалаторному тонелі встановлено 3 ескалатори.
 +
Станція є частиною пересадочного вузла між [[Куренівсько-Червоноармійська лінія|Куренівсько-Червоноармійською ]] і [[Сирецько-Печерська лінія|Сирецько-Печерською]] лініями. Середні зали станцій «Площа Льва Толстого» і [[Палац Спорту (станція метро)|«Палац спорту»]] сполучені за допомогою східців та ескалаторного тонеля, в якому встановлено 4 ескалатори.
{{places}}[[Бессарабка]], [[Нова Забудова]].
{{places}}[[Бессарабка]], [[Нова Забудова]].
Рядок 15: Рядок 16:
==Джерела==
==Джерела==
-
*[[Вулиці Києва (довідник)|'''"Вулиці Києва, Довідник"''' УЕ, Київ-1995]]
+
*[[Вулиці Києва (довідник)|«Вулиці Києва, Довідник» УЕ, Київ-1995]]
-
* '''Енциклопедичний довідник «Київ».''' Під ред.А.Кудрицького. - Київ, ГР УРЕ, 1982.
+
*[[Київ. Енциклопедичний довідник|Енциклопедичний довідник «Київ». Під ред. А. Кудрицького. Київ, ГР УРЕ, 1981]]
-
*Офіційний сайт Київського метрополітену: http://www.metro.kiev.ua/
+
*[http://www.metro.kiev.ua/?q=node/171 Офіційний сайт Київського метрополітену]
 +
*[http://www.metropoliten.kiev.ua/station.php?lang=0&station_id=27 Неофіційний сайт Київського метрополітену]
[[Категорія:Станції метро]]
[[Категорія:Станції метро]]

Версія 21:18, 1 січня 2010

Відкрита 1981 року (архітектори Н. Левчук, В. Жежерін).

Станція глибокого закладення, має три підземних зали - середній і два зали з посадочними платформами. Зали станції з’єднані між собою рядами проходів-порталів, які чередуються з пілонами. Середній зал ескалаторним тонелем сполучений з підземним вестибюлем, який виходить в підземний перехід під Толстого Льва площею. Для підйому та спуску пасажирів в ескалаторному тонелі встановлено 3 ескалатори. Станція є частиною пересадочного вузла між Куренівсько-Червоноармійською і Сирецько-Печерською лініями. Середні зали станцій «Площа Льва Толстого» і «Палац спорту» сполучені за допомогою східців та ескалаторного тонеля, в якому встановлено 4 ескалатори.

  Місцевість:  Бессарабка, Нова Забудова.   Станції метрополітену:  Куренівсько-Червоноармійська лінія.

Фото

Джерела


Особисті інструменти

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва