Палладіна Академіка проспект

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва
Версія від 15:29, 18 січня 2008, створена Ahonc (обговорення | внесок)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігаціїПерейти до пошуку

Пролягає від Перемоги проспекту до Міської вулиці і Стеценка вулиці. Є частиною Великої Окружної дороги. Виник на поч. 20 ст., був частиною вул. Просіка 4-а. Згодом продовжений до вул. Рубежівської. У 19581973 мав назву вул. Новобіличанська (як дорога до с-ща Новобіличі). Суч. назва на честь О. В. Палладіна — з 1973. У 70-і рр. проспект грунтовно реконструйовано, його продовжено крізь стару забудову с-ща Новобіличі, споруджено шляхопровід над залізницею. У 1977 до П. А. п. приєднано також реконструйовану частину Великої Окружної дороги, що не мала назви (від залізниці до вул. Стеценка). У постанові про приєднання її помилково названо частиною Гостомельського шосе.

До П. А. п. прилучаються: вулиці ПономарьоваФ. ПушиноїГраничнаРадгоспнаІрпінськаПершотравневаДоброхотоваУборевичабульвар Вернадського — вулиці ОсінняЖовтневаР. БукіноїБулаховськогоНаумовапров. Приладний — вулиці МалинськаРобітнича — залізничний шляхопровід і вул. Газопровідна.

  Місцевість:  Академмістечко, Берковець, Біличі, Новобіличі, Святошин.   Станції метрополітену:  Святошин.   Залізничні станції:  Новобіличі.

Джерела