Ліцей №38

Ліцей №38 імені Валерія Молчанова - навчальний заклад у Шевченківському районі, названий на честь радянського льотчика-випробувача Валерія Молчанова. Ліцей забезпечує проміжне положення між середньою та вищою ланками навчання, забезпечує безперервну кваліфіковану освіту молоді в галузях математики, інформатики, економіки, літератури, міжнародних відносин, історії, права і т.д. Основний набір до ліцею здійснюється до 1-го класу. Додаткові набори здійснюються до всіх інших класів, крім 11-го, при наявності вакантних місць.

Навчання проходить за наступною програмою:

  • 1-6 класи - це базова ланка ліцею з поглибленим вивченням ряду предметів (математика, інформатика, іноземні мови, література, право);
  • 7-8 класи - це початок спеціалізації (математичний і гуманітарний напрямки);
  • 9-11 класи - здійснюється спеціалізація за такими напрямками: математика+інформатика, математика+економіка, іноземна філологія, історія+правознавство.

У ліцеї здійснюється поглиблене теоретичне і широке практичне вивчення дисциплін фундаментального і прикладного характеру у тісному взаємозв'язку з вищою школою, в єдиній науково-методичній та навчально-педагогічній системі.

З 2000 року ліцей щорічно проводить Комплексну Молчановську олімпіаду з базових предметів для учнів 6 та 9 класів нашого ліцею та інших шкіл, ліцеїв і гімназій міста Києва. І і ІІ Молчанівські Олімпіади проходили у 2 тури. У першому учні відповідають на тестові завдання з української мови, англійської мови, зарубіжної літератури, математики, фізики, біології, географії, історії. Учні, які набрали не менше, ніж 40 балів, виходять до ІІ туру. У ІІ турі протягом 30 хвилин треба виконати творчу роботу. Переможці та призери визначаються за підсумками виступу на обох етапах олімпіади. Вони отримують грамоти і цінні подарунки. Учням інших шкіл надається можливість вступу до ліцею без вступних співбесід.

Джерело і посилання


Особисті інструменти

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва