Відмінності між версіями «Китаївська Пустинь монастир»

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва
Перейти до навігаціїПерейти до пошуку
м (дати, пусті строки, категорії вниз)
м (уточнення місцевості)
 
Рядок 1: Рядок 1:
Відома з 17 століття, спочатку складалась з кількох печер. У [[1775]] року (дата під підозрою — можливо з друку) київський генерал-губернатор Д. М. Голіцин, за згодою архімандрита Іоаникія Сенютовича, спорудив тут церкву преподобного Сергія і келії. У [[1767]] року ієромонах Тихон на місці старої Сергіївської церкви збудував кам`яну [[Троїцька церква|Троїцьку церкву]] з переділами на честь Сергія Радонежського і святителя Дмитрія Ростовського.
+
Знаходиться у місцевості [[Китаїв]]. Відома з XVII століття, спочатку складалась з кількох печер. У [[1775]] року (дата під підозрою — можливо з друку) київський генерал-губернатор Д. М. Голіцин, за згодою архімандрита Іоаникія Сенютовича, спорудив тут церкву преподобного Сергія і келії. У [[1767]] року ієромонах Тихон на місці старої Сергіївської церкви збудував кам`яну [[Троїцька церква|Троїцьку церкву]] з переділами на честь Сергія Радонежського і святителя Дмитрія Ростовського.
  
 
{{places}}[[Китаїв]].
 
{{places}}[[Китаїв]].
Рядок 5: Рядок 5:
  
 
<gallery>
 
<gallery>
Зображення:0035.jpg|Кінець 18 століття.
+
Зображення:0035.jpg|Кінець XVIII століття.
 
Зображення:0033.jpg|[[2001]] рік.
 
Зображення:0033.jpg|[[2001]] рік.
 
</gallery>
 
</gallery>

Поточна версія на 14:53, 23 січня 2008

Знаходиться у місцевості Китаїв. Відома з XVII століття, спочатку складалась з кількох печер. У 1775 року (дата під підозрою — можливо з друку) київський генерал-губернатор Д. М. Голіцин, за згодою архімандрита Іоаникія Сенютовича, спорудив тут церкву преподобного Сергія і келії. У 1767 року ієромонах Тихон на місці старої Сергіївської церкви збудував кам`яну Троїцьку церкву з переділами на честь Сергія Радонежського і святителя Дмитрія Ростовського.

  Місцевість:  Китаїв.   Станції метрополітену:  Видубичі.

Джерела