Відмінності між версіями «Довідка:Редагування»

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва
Перейти до навігаціїПерейти до пошуку
Рядок 2: Рядок 2:
 
{{SITENAME}} - це ВікіВікі, тобто будь-хто може легко редагувати його сторінки й одразу публікувати їх. Цей документ описує формат розмітки Вікі-текстів. Вам може бути корисно ознайомитися також з такими темами:
 
{{SITENAME}} - це ВікіВікі, тобто будь-хто може легко редагувати його сторінки й одразу публікувати їх. Цей документ описує формат розмітки Вікі-текстів. Вам може бути корисно ознайомитися також з такими темами:
  
* На тему редагування: [[Довідка:ЧаП редагування]]
+
* На тему редагування: [[{{ns:Help}}:ЧаП редагування]]
* Про стиль оформлення читайте на [[Довідка:Стиль оформлення]]
+
* Про стиль оформлення читайте на [[{{ns:Help}}:Стиль оформлення]]
* Основні правила описані в [[Довідка:Правила]]
+
* Основні правила описані в [[{{ns:Help}}:Правила]]
* В "[[Довідка:Погодження про назви]]" читайте про те, як називати сторінки
+
* В "[[{{ns:Help}}:Погодження про назви]]" читайте про те, як називати сторінки
  
Редагувати сторінку дуже легко - просто натисніть на посиланні "'''Редагувати'''" вгорі чи внизу (а також на бічній панелі) сторінки, щоб змінити сторінку, або натисніть на посиланні "'''Обговорення'''" а потім на "'''Редагувати'''" щоб змінити відповідну [[Довідка:Сторінка обговорення|сторінку обговорення]]. Ці дії повинні привести вас до сторінки, що містить поле редагування з текстом ВіКі-сторінки, який ви можете редагувати.
+
Редагувати сторінку дуже легко - просто натисніть на посиланні "'''Редагувати'''" вгорі,внизу чи на бічній панелі (в залежності від стилю інтерфейсу) сторінки, щоб змінити сторінку, або натисніть на посиланні "'''Обговорення'''" а потім на "'''Редагувати'''" щоб змінити відповідну [[{{ns:Help}}:Сторінка обговорення|сторінку обговорення]]. Ці дії повинні привести вас до сторінки, що містить поле редагування з [[{{ns:Help}}:Вікі-код|вікі-кодом]] сторінки, який ви можете редагувати.
  
Внесіть ваші зміни, заповніть поле [[Довідка:Коментар редагування|Коментар редагування]] і натисніть "Зберегти", щоб зберегти всі зміни. При бажанні ви можете подивитися, який вигляд матиме сторінка, натиснувши "Попередній перегляд". Залежно від вашої оперативної системи натискання ''Enter'', якщо поле редагування не активне (курсор в ньому не мигає), може мати такий самий ефект, як натискання "Зберегти".
+
Внесіть ваші зміни, заповніть поле [[{{ns:Help}}:Коментар редагування|Коментар редагування]] і натисніть "Зберегти", щоб зберегти всі зміни. При бажанні ви можете подивитися, який вигляд матиме сторінка, натиснувши "Попередній перегляд". Залежно від вашої оперативної системи натискання ''Enter'', якщо поле редагування не активне (курсор в ньому не мигає), може мати такий самий ефект, як натискання "Зберегти".
  
Будь ласка, використовуйте [[Довідка:Нейтральна точка зору|нейтральну точку зору]] і обов`язково [[Довідка:Використані джерела|вказуйте використані джерела]], щоб інші могли перевірити й доповнити вашу роботу.
+
Будь ласка, використовуйте [[{{ns:Help}}:Нейтральна точка зору|нейтральну точку зору]] і обов`язково [[{{ns:Help}}:Використані джерела|вказуйте використані джерела]], щоб інші могли перевірити й доповнити вашу роботу.
  
Iнколи зручніше скопiювати текст статтi до вашого улюбленого [[Довідка:текстовий редактор|текстового редактору]], вiдредагувати й перевiрити написання, а потiм перенести текст у редакцiйне поле браузера. Така практика допоможе вам також мати копiю статтi, яку ви щойно вiдредагували, на вашому комп'ютерi для подальшiх змiн.
+
Iнколи зручніше скопiювати текст статтi до вашого улюбленого [[{{ns:Help}}:текстовий редактор|текстового редактору]], вiдредагувати й перевiрити написання, а потiм перенести текст у редакцiйне поле браузера. Така практика допоможе вам також мати копiю статтi, яку ви щойно вiдредагували, на вашому комп'ютерi для подальшiх змiн.
  
 
Після створення нової статті, непогано
 
Після створення нової статті, непогано
Рядок 35: Рядок 35:
  
 
==Джерела==
 
==Джерела==
[http://uk.wikipedia.org/ Вільна Енциклопедія]
+
[http://uk.wikipedia.org/wiki/Довідка:Редагування Вільна Енциклопедія]

Версія за 10:16, 14 липня 2005

Вступ

WWW Енциклопедія Києва - це ВікіВікі, тобто будь-хто може легко редагувати його сторінки й одразу публікувати їх. Цей документ описує формат розмітки Вікі-текстів. Вам може бути корисно ознайомитися також з такими темами:

Редагувати сторінку дуже легко - просто натисніть на посиланні "Редагувати" вгорі,внизу чи на бічній панелі (в залежності від стилю інтерфейсу) сторінки, щоб змінити сторінку, або натисніть на посиланні "Обговорення" а потім на "Редагувати" щоб змінити відповідну сторінку обговорення. Ці дії повинні привести вас до сторінки, що містить поле редагування з вікі-кодом сторінки, який ви можете редагувати.

Внесіть ваші зміни, заповніть поле Коментар редагування і натисніть "Зберегти", щоб зберегти всі зміни. При бажанні ви можете подивитися, який вигляд матиме сторінка, натиснувши "Попередній перегляд". Залежно від вашої оперативної системи натискання Enter, якщо поле редагування не активне (курсор в ньому не мигає), може мати такий самий ефект, як натискання "Зберегти".

Будь ласка, використовуйте нейтральну точку зору і обов`язково вказуйте використані джерела, щоб інші могли перевірити й доповнити вашу роботу.

Iнколи зручніше скопiювати текст статтi до вашого улюбленого текстового редактору, вiдредагувати й перевiрити написання, а потiм перенести текст у редакцiйне поле браузера. Така практика допоможе вам також мати копiю статтi, яку ви щойно вiдредагували, на вашому комп'ютерi для подальшiх змiн.

Після створення нової статті, непогано

  • Відкривши вашу статтю, натистніть Посилання на статтю (ліворуч у панелі інструментів), щоб перевірити статті, що вказують на вашу, і пересвідчитись, що вони очікують саме той смисл який ви мали на увазі
  • Використайте кнопку Пошук для запуску пошуку по ВЕК заголовку вашої теми (і можливо, варіантів), щоб знайти статті, що згадують її, і зробити з них відповідні посилання;

Формат розмітки тексту в Вікі

Посилання, URLs

Зображення

Форматування символів

Таблиці

Джерела

Вільна Енциклопедія