Довідка:Правила

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва
Версія від 11:37, 14 липня 2005, створена Wek bot (обговорення | внесок)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігаціїПерейти до пошуку

Назва

Загальні слова (музей, театр, вокзал, провулок та ін.) надавайте у кінці назви в дужках. Приклад: Північний (вокзал) Північний (провулок)

Текст

Кiлькiсть символiв - не бiльше 65000. (рекомендую - 1800-2500). Коли розмір статті завеликий, він є не дуже зручним як довідка, краще зробити роз`яснювальні статті по об`єкту й надати на "головній" статті про нього посилання до роз`яснювальних. Не забувайте давати у додаткових статтях посилання но головну.

Джерела

Конче потрiбно вказувати джерела, що Ви ними користувались при написанні статті. Гарним варінтом буде створити окрему сторінку про Джерело (Назва, автор, видавництво, рік видання, тощо. Приклад Вулиці Києва (довідник)). Якщо Ви ним користувались, то воно також є присвяченим Києву. Й у списку використаних надайте посилання на статтю про джерело. Кожна стаття завершується переліком джерел. (Приклад дивись у низу цієї сторінки). Усі статті про Джерела мають належати.

Зображення

Формати: JPG. Вікі підтримує тільки цей формат, отже ми вимущені користуватись тільки ним. Вказуйте авторів зображень.

Про вас

Для кожної сторінки проекту ведеться історія редагувань у якій збережено інформацію про те, хто, коли і що зробив зі сторінкою. На своїй особистій сторінці Ви можете вказати усі Ваші роботи. Вдячний Вам за відвідини нашого проекту. Можливо він стане і Вашим!


P.S. Я забув найголовніше! До кожного правила завжди є виключення :).

Джерела