Довідка:Правила

Матеріал з WWW Енциклопедія Києва
Версія від 16:55, 1 квітня 2009, створена Ярослав (обговорення | внесок) (Редагування користувача 195.234.61.76 (обговорення) відкинуті до версії користувача Ярослав)
Перейти до навігаціїПерейти до пошуку

Мова

На цей час ВЕК складається зі статей виключно українською мовою. Якщо ви бажаєте взяти на себе тягар відповідальності за ведення ВЕК іншою мовою - пишіть.

Назва

Загальні слова назви (музей, театр, вокзал, провулок та ін.) надавайте у кінці назви. Приклад:

у назвах залізничних станцій та інших додавайте загальні слова у кінці назви в дужках

У деяких випадках (загально відомі назви) загальні слова можна опустити.

У деяких складних випадках вони обов`язкові.

Дивись також Довідка:Канонізація, Довідка:Погодження про назви

Текст

Коли розмір статті завеликий, він є не дуже зручним як енциклопедична довідка, краще зробити роз`яснювальні статті по об`єкту й надати на "головній" статті про нього посилання до роз`яснювальних. Не забувайте давати у додаткових статтях посилання но головну.

Дивись також Довідка:Редагування, Довідка:Нейтральна точка зору, Довідка:Коментар редагування

Не робіть посилання на інші ресурси інтернету прямо із текстів статей. Посилання на зовнішні ресурси робіть у кінці статті після списку джерел у підрозділі Інші ресурси інтернету.

Використані Джерела

Конче потрiбно вказувати джерела, що Ви ними користувались при написанні статті. Гарним варінтом буде створити окрему сторінку про Джерело (Назва, автор, видавництво, рік видання, тощо. Приклад Вулиці Києва (довідник)). Якщо Ви ним користувались, то воно також є присвяченим Києву. Й у списку використаних надайте посилання на статтю про джерело. Кожна стаття завершується переліком джерел. (Приклад дивись у низу будь-якої сторінки). Усі статті про Джерела мають належати Категорії "Джерела".

Дивись також Довідка:Джерела

Зображення

Формати: JPG, GIF, PNG. Вікі підтримує тільки ці формати, отже ми будемо користуватись тільки ними. Вказуйте авторів зображень.

Дивись також Довідка:Зображення та звуки

Про Вас

Для кожної сторінки проекту ведеться історія редагувань у якій збережено інформацію про те, хто, коли і що зробив зі сторінкою. На своїй особистій сторінці Ви можете вказати усі Ваші роботи. Доробок будь-якого дописувача, в тому числі, і ваш особистий внесок, ви можете подивитись на спеціальній сторінці Внесок користувача.

Дивись також Список користувачів та для чого потрібна реєстрація.

Вдячні Вам за відвідини нашого проекту. Можливо він стане і Вашим!